Opinie o analizie grafologicznej

Psychografologia

Psychografologia – skorzystaj z analizy grafologicznej

Poniżej opinie osób, które już skorzystały z analizy pisma i podzieliły się swoimi wrażeniami:

* imiona zostały zmienione

„Pani Agnieszko, dziękuje Pani za ekspertyzę… Czytając pierwsza część ekspertyzy aż dziw bierze że pisze Pani o zupełnie obcym człowieku dla siebie. Bardzo trafnie oceniła Pani cechy charakteru …

Dziękuje Pani jeszcze raz”

Katarzyna

„Pani Agnieszko,

jeszcze raz chciałam się zwrócić z prośbą o wykonanie analizy psychografologicznej. Już raz prawie uratowała mi Pani życie:-) – mało brakowało, a wplątałabym się w niewłaściwą znajomość. Dzięki analizie grafologicznej mogłam podjąć ostateczną decyzję w trudnej dla mnie sprawie.”

Ewelina

__

Jestem zaskoczona Pani analizą. Zaskoczona i jednocześnie wzruszona. Jest Pani niesamowita. Napisała Pani o rzeczach do których doszłam po roku terapii. Poruszyła Pani naprawdę ważne dla mnie sprawy a Pani pytania okazały się mocno w punkt. Baaardzo dziękuję!

Marzena

„Witam!

Bardzo dziękuje za dokonanie analizy w sposób rzeczowy i profesjonalny. Biorę się do pracy nad sobą. A Pani życzę milej pracy!”

Marek

„Pani Agnieszko!

Dziękuję za analizy! To co pisze pani o mnie zgadza się w 90% – jestem pod wrażeniem! Bardzo dziękuję za odpowiedzi na moje pytania!!!

Analiza okazała się bardzo pomocna…„

Bartek

Witam!

„Analizę otrzymałem i muszę przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem. Ostatnimi czasy zainteresowałem się grafologią…Postanowiłem ostatecznie, na sobie, sprawdzić, czy owa dyscyplina jest wiarygodna (a za najlepszy sposób uznałem wysłanie próbki profesjonalnemu grafologowi nie sugerując się wcześniej jakimikolwiek teoriami grafologicznymi). Teraz ostatecznie przekonałem się, że to wspaniała dyscyplina z ogromnym potencjałem. Niesamowite, jak wiele rzeczy była Pani w stanie o mnie powiedzieć nigdy mnie nie poznawszy. Rzeczy, z których praktycznie tylko ja zdawałem sobie sprawę. Moja maska zupełnie zniknęła! … Pani analiza była dla mnie wielką inspiracją i chciałbym za nią bardzo podziękować…”

Karol

Grafologia – analiza pisma dla Ciebie

Opinie c. d.

„Witam

Bardzo dziękuję za przesłaną analizę pisma. Jestem zaskoczona trafnością analizy. Powiedziałam o badaniu pisma dzieciom i one również chciałyby się czegoś dowiedzieć o sobie. Mają napisać próbkę pisma i kiedy będzie gotowa wyślę do Pani…”

Pozdrawiam,

Aleksandra

Bardzo mi miło że podjęła się Pani tej analizy, jest dla mnie momentami odkrywcza, pouczająca… Podziwiam Pani talent i prace. Dziękuję.

Pozdrawiam

Andrzej

„… Muszę Pani powiedzieć (na bazie dotychczasowej mojej wiedzy o Badanym), że Pani analiza potwierdza niemal w całości rys mojego Bohatera, a już absolutnym strzałem w dziesiątkę jest pierwszy akapit o Jego emocjonalnej spontaniczności. Brawo!…

Pozdrawiam Panią, Stanisław”

„Serdecznie dziękuję za tak wnikliwą analizę. Analiza w zupełności się zgadza, ze stanem rzeczy. Jestem bardzo ciekawa po czym Pani to wywnioskowała: Głęboko w sercu nosi żal do któregoś z członków rodziny? Jest to zgodne.”

Ania

„Witam Pani Agnieszko

Jestem pod ogromnym wrażeniem opinii. Z dotychczasowej relacji wirtualnej moje przypuszczenia pokrywają się niemal w 100%. Bardzo Pani dziękuję!”

Jola z Rzeszowa

Wszystko co Pani o mnie napisała zgadza się w 100%. Jestem wręcz zaskoczona. Nie sądziłam, że z pisma można powiedzieć tak wiele i to tak głębokich rzeczy. Musi być Pani naprawdę dobrym grafologiem! Dziękuję.

Agata

„Szanowna Pani,

Bardzo dziękuję za badanie, jestem pod wielkim wrażeniem!

Muszę przyznać,że jestem w szoku jak wiele można dowiedzieć się z pisma, tak mnie to zaciekawiło,że niewykluczone,że przyjadę na jeden z kursów który Pani organizuje. Jeszcze raz dziękuję bardzo za tą wspaniałą grafologiczną przygodę.”

Katarzyna

Witam,

na przełomie roku 2009/2010 (styczeń) przygotowała Pani analizę grafologiczną mojego narzeczonego * i moją * . Pamiętam, że nawet rozmawiałam z Panią na jej temat telefonicznie. Z analizy wynikało, że przyszły mąż to … Szkoda, że się lepiej wtedy nie zastanowiłam, jakby nie patrzeć pisała to dla mnie zupełnie obca osoba.

Chciałabym tylko Pani napisać, że wykonała Pani świetną pracę – wszystko okazało się prawdziwe (…) Dziękuję – choć się musiałam sama na własnej skórze przekonać, jak mówią młodość to błędy. Mam 28 lat – gdy znów się zakocham – z pewnością będę kierować się tym, co Pani napisze na temat wybranka.

Pozdrawiam, Anna ***

Zobacz jak rozpocząć Rozwój Osobisty: Coaching start